Hledat

Kategorie

UPOZORNĚNÍ

E-shop se neustále doplňuje. Nenašli jste co hledáte? Zavolejte! Petr Ježek +420 603 984 925

WR Compositi Valcava Alpha

WR COMPOSITI

Všechny produkty řady Alpha  jsou technologicky nejvyspělejší  a splňují nejvyšší nároky na závodní materiál, jež může cyklista mít. "Kosmický" materiál použitý na výrobu je karbon HM-T1000 v povrchové úpravě 1K. Rám váží pouhých 720 g ve velikosti S.

Všechny rámy, komponenty  od WR Compositi nesou hrdě nápis "HAND MADE ITALY!"

 

Více informací


106 000,00 Kč vč. DPH

Dostupnost: Možnost objednat

Všechny rámy, komponenty  od WR Compositi nesou hrdě nápis "HAND MADE ITALY!" 

 

Nový WR Composites Valcava Alpha je extrémně lehký karbonový rám, navržen pro závodníky, jenž požadují vysoký výkon spolu s vysokou torzní tuhostí, a je zcela a výlučně vyráběn na míru a dle požadavků jezdce. Jedná se o jeden z nejnáročnějších projektů společnosti. V rámu se úročí více než 25 let zkušeností, které WR Compositi získalo v oblasti kompozitních materiálů, jak z konstrukce tak z  výroby rámů a komponentů.

Konstrukce rámu je výhradně na objednávku, poskytuje vysokou možnost personalizace. Realizace rámu Alpha začíná volbou/designem každé jednotlivé trubky, která tvoří rám. Změnou, umístěním a orientací jednotlivých uhlíkových vláken/vrstev uvnitř každé formy lze získat trubky, které při stejné tloušťce a průměru, budou mít různé mechanické vlastnosti. Účelem je, aby byly splněny požadavky na nejnáročnější užití cyklisty. Jedná se tedy o výrobek vyrobený tak, aby odpovídala antropometrický charakteristikám cyklisty, ale také se zohledňuje výkon jezdce a jeho požadavky. Takto vyrobený a přizpůsobený rám  je naprosto exkluzivní artefakt, který díky svému individuálnímu provedení nemá ve své kategorii obdoby.

Průměrná hmotnost rámu Alpha (ve velikosti S) je méně než 720g, což je výsledek získaný díky pečlivému využití vlastností uhlíkových vláken HM T1000  a díky stavebním postupům,  rám je dotažen do posledního detailu a vyráběn výhradně v Itálii, od návrhu až po dokončení.

Integrované hlavové složení (1 "½ - 1" -) a vidlice FK4 Alpha  je vyráběna společně s rámem a přizpůsobena vlastnostem rámu -celek pak zaručuje stabilitu při vysoké rychlosti, přesnost vedení  jak v sedle - tak ze sedla, stejně jako homogenní absorpce nerovností terénu, které mohou komplikovat kontrolu nad řízením v těchto  obtížných situacích.

Průchod kabelů je vnitřkem rámu a umožňuje montáž elektronických nebo mechanických sad. Zadní padky jsou také vyrobeny z uhlíkových vláken T1000, ale kontaktní plochy s nábojem zadního kola jsou z hliníku, v případě potřeby vyměnitelné.

Charakteristika rámu Alpha říká, že je obzvláště vhodný pro profesionální, intenzivní závodní užití.

Rozměry, geometrie a chování rámu -všechny tyto hodnoty jsou upravitelné a může se přizpůsobit jakékoliv potřebě na využití.

Vzhledem k náročnosti výroby rámu trvá dodání/výroba zhruba 1-3 měsíce dle výrobce.

 

Užití:      Road racing

Materiál rámu:    T1000

Váha rámu: 760 g +/- 5% (velikost S)

Vidlice:    WR FK4 Alpha 295g (s krkem 170mm) 

Hlavové složení:  Integrované – 1”+1/8 - 1”+1/2

Středové složení: Press-fit 86,5/BB30/Press-fit 30

Řazení:     mechanické/elektrické

Vedení kabeláže:  Interní

Objímka přesmykače:   Ø  31,8 mm karbonová.

Sedlovka:   Ø 27,2 mm

Geometre:   na míru / možno standardní


Rám  se dodává v sadě : rám+vidlice+hlavové složení+objímka na přesmyk.

 

 

 

 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Je nám líto, pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou vkládat komentáře.