Hledat

Kategorie

UPOZORNĚNÍ

E-shop se neustále doplňuje. Nenašli jste co hledáte? Zavolejte! Petr Ježek +420 603 984 925

FMB Gripo XL 33 PRO Gr

FMB

Závodní cyklokrosová galuska z dílny Francois Marie Boyaux (F.M.B.). Univerzílní galuska vhodná pro nepříznivé podmínky a do mokrého počasí.  Agresivní centrální část, stejně jako boční výstupky slouží k dobrému vedení jak na blátě, tak na tvrdém povrchu při zachování kvělé přilnavosti k podkladu  a nízkého  valivého odporu. 

 

Více informací

Sleva!
1 990,00 Kč vč. DPH

3 300,00 Kč vč. DPH

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Poslední 2ks

Závodní Francouzské galusky F.M.B.patří mezi špičku v závodním poli, univerzální do většiny terénů a běhoun je jedním jedním z nejvšestrannějších dezénů. 

 

Univerzílní galuska vhodná pro nepříznivé podmínky a do mokrého počasí.  Agresivní centrální část, stejně jako boční výstupky slouží k dobrému vedení jak na blátě, tak na tvrdém povrchu při zachování kvělé přilnavosti k podkladu  a nízkého  valivého odporu. Zvláštností FMB galusek je klasická metoda výroby, kostru tvoří bavlněná tkanina na níž je nalepen gumový běhoun a následně je galuska sešita. Bavlněné tkanina zajišťuje  vysokou flexibilitu. Bočnice u FMB jsou impregnované, sice impregnace nepatrně zvyšuje hmotnost, ale tkanina je méně náchylná  na vlhkost, nečistoty  a podstatně zvyšuje životnost pneumatiky, při zachování velké citlivosti boční stěny. Výsledkem je kostra galusky, která ve spojení se vzorkem běhounu nabízí výbornou trakci, zrychlení na špičkové úrovni, skvělé boční držení a v neposlední řadě dostatek pohodlí.

 

Šířka: 33 mm

Duše: latex

Rozměr: 700c / 28 "

Materiál: běhoun guma,FMB impregnovaná bavlněná kostra PRO- bezúdržbová

Barva: bílá + zelené boky

Hmotnost: cca 480 g ruční výroba, váhy galusek nejsou stejné

 

 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Je nám líto, pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou vkládat komentáře.